Yürek Çıkmazı Dizisinden İlk Görüntüler Geldi! TRT Genel Müdürü Bile Paylaştı!

0

Yürek Çıkmazı dizisi için hazırlıklar tamamlanıyor. Dizinin başrolünde pek çok ünlü isim yer alacak. Bu gelişme ile birlikte bizleri neler beklemekte? Sevilen diziye ilişkin çeşitli ifadelere yer verilecek. Öte yandan oyuncu kadrosunda kimler yerini alacak? Güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Yürek Çıkmazı Dizisi Başlıyor!

Gelen haberle birlikte Yürek Çıkmazı dizisinden ilk görüntüler yayınlandı. Dizinin ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. Öte yandan güncel gelişmeler ve çok daha fazlası ortaya çıkacak. Sevilen yapıma dair bizleri neler beklemekte? Oyuncu kadrosunda Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve Mesut Akusta oynamakta. Birbirinden önemli isimler dizideki yerini aldı.

TRT Genel Müdürü’nden Açıklama!

TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı’dan gelen paylaşımda ise aşağıdaki ifadelere yer verildi. Anlaşılan o ki yeni dizi büyük ses getirecek. Bu gelişme ile birlikte bizleri başka nelerin beklediği de yanıt bulacak.

“Bilseniz ölmem ne uzun sürdü….Hayatı boyunca susmuş kadınların sesi olacak yeni dizimiz “Yürek Çıkmazı” yakında TRT 1ekranlarında sizlerle buluşacak.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir