Ötv'siz Fiat Egea Sedan Satışı Başladı! Bayilerde Kuyruklar Oluştu!

0

Sıfır kilometre bir araç sahibi olmak artık hayal değil! ÖTV’siz satışlar, 2024 model Fiat Egea Sedan ile hız kesmeden devam ediyor. Artık, ÖTV maliyeti düşünmeden konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kimler ÖTV Avantajından Yararlanabilir?

Bu fırsattan yararlanma şartları oldukça açıktır. Yüzde 90 veya üzerinde engeli olan bireyler veya bu durumu yaşayan aileler, sıfır kilometre otomobil alırken ÖTV avantajından faydalanabilirler. Devletin sunduğu bu destek, engelli bireylerin ve ailelerinin daha kolay ve uygun fiyatlarla araç sahibi olmalarını sağlamaktadır.

ÖTV Muafiyeti Kuralları Nelerdir?

ÖTV muafiyeti ile araç satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Öncelikle, aracın ÖTV dahil fiyatının 1.591.200 TL’yi aşmaması gerekmektedir. Bu fiyat sınırının üzerindeki araçlar, ÖTV’siz olarak satın alınamazlar.

ÖTV muafiyeti hakkı, 5 yıllık bir süre için geçerlidir. Bir kişi, bir defa ÖTV muafiyeti ile araç satın aldıysa, 5 yıl boyunca bu haktan tekrar yararlanamaz. Ancak, araç kaza yaparsa ve kullanılamaz hale gelirse, bu istisnai durumda yeniden ÖTV’siz alım hakkı tanınabilir.

Fiat Egea Sedan ÖTV’siz Fiyatı İle Sizleri Bekliyor!

Güncel fiyat listesine göre, 2024 model Fiat Egea Sedan, 939.900 TL’ye satılmaktadır. ÖTV muafiyeti olanlar için ise bu fiyatın içinden ÖTV maliyeti çıkarılarak aracın ÖTV’siz fiyatı 518.300 TL’ye kadar düşmektedir. Bu avantajlı fiyatlarla, 2024 model sıfır kilometre Fiat Egea Sedan’a sahip olabilirsiniz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir