Yalı Çapkını Dizisi Oyuncularından Mükemmel Uyum!

0

Yalı Çapkını dizisindeki güncel gelişmeler ve çok daha fazlası ortaya çıktı. Diziye dair bizleri neler bekliyor sizlerle paylaşacağız. Star TV’deki yapım hakkında bilinmeyenlere yer vereceğiz. Öyle ki diziye ilişkin bizleri neler beklemekte? Son zamanlara damgasını vuran diziye ilişkin bilinmeyenler yanıt bulacak.

Oyuncular Çok Sevildi

Yalı Çapkını dizisindeki oyuncular Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, paylaştıkları fotoğraflar ile adlarından söz ettiriyor. Öyle ki güncel gelişmelerle birlikte çeşitli ifadelere yer verilmekte. Güncel detaylar eşliğinde bizleri neler beklemekte? Yalı Çapkını dizisindeki oyuncularla ilgili bu detay çok konuşulacak…

Yalı Çapkını 4. Bölüm Özeti

Ferit’in hem yeni işyerine alışma çabaları hem de Seyran’la atışmaları sürer. İstanbul’a gelen Kazım, ilk olarak Halis Ağa’yı ziyarete gelir.

Zaman geçtikçe Korhan ailesinin alışkanlıklarını öğrenen Seyran ise, İfakat ve Orhan’ın arasında olanlara istemeden şahit olur. Asuman’ın ameliyatı başta Fuat olmak üzere Korhanlar’ı Asuman’a destek vermek için bir araya getirir. Seyran, hiç beklemediği bir anda bir sürprizle karşılaşır.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir