Uzun Zamandır Ekranlarda Olmayan Zerrin Tekindor Ekranlara Geri Geliyor!

0

Ay Yapım’ın yeni dizisi Şahin Tepesi 23 Kasım Cuma günü ATV ekranlarında başlıyor. Başrollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen ve Boran Kuzum gibi isimlerin yer aldığı dizi, güç mücadelelerinin ortasında büyüyen bir aşk hikayesi.

Zerrin Tekindor, Hilal Saral’ın yeni dizisi Ab-ı Hayat ile anlaştı. “Yalıçapkını”, “Çöp Adam” ve “Ömer”den sonra OGM Pictures’ın Star için çekeceği “Ab-ı Hayat” dizisinin vizyon tarihi belli oldu.

Aşk-ı Memnu dizisiyle ekranlara damgasını vuran başarılı oyuncu Zerrin Tekindor bir süredir ekranlarda yok. Dijital platformda yayınlanan Dünya ve Maden Arasında dizisiyle izleyici karşısına çıkan Tekindor, hayranlarını sevindirdi. Başarılı oyuncu bomba bir projeyle ekranlara dönüyor.

Çekimler 20 Ocak’ta!

Çekimler 20 Ocak’ta başlıyor. Hilal Saral’ın yönetmenliğini üstleneceği dizinin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme alacak.

Her zaman 30 yaşında görünen bir adamın etkileyici hikayesini anlatan dizinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Dizide bir diğer çok değerli oyuncuyu Hümeyra (Neriman), Birkan Sokullu (Kemal), Ebru Şahin (Hayat), Necip Memili (Turgut), Gözde Seda Altuner (Aysel) ve Ecem Çalhan (Miray) oynayacak. Zerrin Tekindor, “Ab-ı Hayat” dizisinde “Papaz” rolünü oynayacak.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir