Çağatay Ulusoy Sevgilisinden Ayrılır Ayrılmaz Yeni Sevgili Buldu! Aşk İddiaları Gerçek Çıktı!

0

Çağatay Ulusoy ve İlkin Tüfekçi’nin 7 yıldır birlikte olduğu Duygu Sarışık’tan ayrıldıktan sonra aşk yaşadığı iddiaları su yüzüne çıktı. İkiliyi paylaşmak kafa karıştırdı. İşte haberin detayları…

Çağatay Ulusoy ile İlkin Tüfekçi arasında aşk iddiaları ortaya atıldı ancak bunun doğru olduğunu gösteren net bir durum ortaya çıkmadı. Instagram hesaplarından hala birbirlerini takip etmeyen Çağatay Ulusoy ve İlkin Tüfekçi’nin beğenileri aşk iddialarını yeniden gündeme getirdi.

Çağatay Ulusoy, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Duygu Sarısin’den ayrıldı. İçeride dizisinde birlikte rol alan Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarısin, 7 yıllık birlikteliklerinde evlenmek üzereydi. Başarılı oyununun kendisi de oyuncu olan İlkin Tüfekçi ile tanışmaya başladığı iddia edildi.

İki ismin bir arada yakından görüldüğü iddia edildi. Birbirlerini sosyal medyadan takip etmeseler de paylaştıkları fotoğrafları beğenmeleri ikilinin aşk iddialarını pekiştirdi.

Fotoğraflarını beğendiler

İlkin Tüfekçi denizde olduğunu paylaştı. Hala birbirini takip etmeyen iki ismin paylaşımlarına beğeni koyması da dikkat çekti. Tüfekçi, Ulusoy’un geçmişte paylaştığı denizde çekilmiş bir fotoğrafını beğendi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir