TV8 Tuzak Dizisi Büyük Ses Getirdi! İlk Bölümüyle Tüm Kalplere Taht Kurdu!

0

Tuzak dizisiyle ilgili çeşitli ifadelere yer verildi. Bu gelişmelerle birlikte bizleri neler bekliyor? Dizinin tanıtım videoları tek tek yayınlanmakta. Öte yandan dizinin büyük ilgi çektiğini görüyoruz. Bu gelişme ile birlikte çeşitli ifadeler yanıt bulacak. Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken yapımın oyuncu kadrosu da paylaşılmıştı. Peki ya tanıtım videolarında dikkat çeken olay neydi?

İzleyiciler Çok Etkilendi

Tuzak dizisi tanıtım videoları tek tek yanıtlanıyor. Öte yandan yayınlanan son videoda Akın Akınözü büyük dikkat çekti. Anlaşılan çok kaliteli bir yapım bizlerle buluşacak. Bu noktada neler yaşanacağını sizlerle paylaşacağız. Güncel gelişmeler başta olmak üzere bilinmeyenlere yer verildi. Dizideki olaylar silsilesi izleyicilerin beğenisini kazandı.

Dizide Kimler Oynuyor?

Yayın hayatına başlayacak olan Tuzak dizisinde kimlerin oynayacağı soruldu. TV8’in resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verildi:

“Başrollerini Talat Bulut, Akın Akınözü, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu paylaşırken, yönetmenliğini Aytaç Çiçek, senaristliğini ise Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı ve Ali Yörükoğlu yapacak”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir