Türk Hava Yolları 1000 Kişiyi İşe Alacak! THY’den Depremzedelere Duyuru!

0

Türk Hava Yolları (THY) deprem mağduru olan 1000 aileden 1’er kişi olmak üzere 1000 kişiyi işe alacağını duyurdu. THY’nin depremzedeler için iş ilanı ayrıntıları haberimizde…

 

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Dr. Ahmet Bolat sosyal medya hesabı üzerinden depremlerden etkilenen bölgelerdeki 1000 aileden birer kişiye THY ve iştirak şirketlerde iş imkânı sağlayacaklarını açıkladı.

Buna göre; Kahramanmaraş merkezli olan ve 10 ilde (Adana, Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adıyaman, Kilis, Şanlıurfa, Malatya, Diyarbakır, Osmaniye) meydana gelen depremlerden etkilenen depremzede vatandaşlara iş başvurusunda öncelik tanınacak ve dolayısıyla pozitif ayrımcılık yapılacak. Diğer yandan Türk Hava Yolları Kabin memurluğu istihdamı için başvuranlara 3 ay ücretsiz İngilizce eğitimi de verecek. Türk Hava Yolları iş ilanları ise yakında yayınlanacak.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir