Enkaz Altında Ateş Buldu! Sigara Tiryakisi Depremzededen Şaşırtan İtiraf!

0

Enkaz altından sigara içerek çıkan depremzede Soner Tuğtekin enkaz altında yaşadıklarını anlattı. Sigara tiryakisi depremzede ateşi nasıl bulduğunu açıkladı.

 

Merkez üssü Kahramanmaraş depremlerine Adıyaman’da yakalanan Soner Tuğtekin isimli vatandaş depremin 3. gününde enkazdan kurtarıldı. Sigara içerken enkaz altından çıkarılan Soner Tuğtekin’in itirafı şaşkınlık yarattı.

 

Çıkartıldıktan sonra hastaneye bile gitmek istemeyen, hastanede takılan serumu çıkarıp tekrar enkaz alanına giden Soner Tuğtekin, eşi Hatice’yi yalnız bırakmak istemediğini belirtti ve depremin 4. Günü eşinin cansız bedeni çıkarılırken o güne kadar kaldırımlarda yattı. Soner Tuğtekin, “Yanımda sadece tütün ve su vardı. Çok sigara içmekten çakmağın gazı bitti. Kumandanın pillerini parçalayıp kablolarını birbirine çarptırarak ateş çıkartarak ateş sorununu çözdüm” açıklamasında bulundu.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir