Sipahi Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Özge Gürel ve Kaan Yıldırım Final Kararına Engel Olamadı!

0

Show TV ekranlarının yeni projesi Sipahi dizisinin final tarihi belli oldu. Özge Gürel ve Kaan Yıldırım’ın etkileyici performansı final kararının alınmasına engel olamadı.

CNP film yapım şirketinin Show TV ekranları için çekimlerini yaptığı Sipahi dizisi macerasının sonuna gelindi. Sipahi dizisinin kaçıncı bölümle final vereceği açıklandı. Özge Gürel, Kaan Yıldırım ve Kerem Alışık başrolündeki Sipahi dizisi maliyetlerde artış olması nedeniyle yayın hayatının sonuna geldi.

 

Sipahi Dizisi Ne Zaman Final Verecek?

 

CNP filmden, “artan maliyetler sebebiyle maalesef 8. Bölüm itibariyle final kararı alındı.” açıklaması geldi. CNP film yapım Sipahi dizisinin 8. Bölümle final vereceğini dizi ekibine bildirdi. Mehmet Canpolat, Sadi Canpolat yapımcılığında olan Sipahi dizisinin 8. Bölümü yani son bölümü bu Pazartesi yayınlanacak. Ali Doğançay senaristliğindeki Sipahi dizisinin final tarihi 30 Ocak 2023 olacak.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir