Skandallar Kraliçesi Bahar Candan: Geçmişi Unut Acun, Aşkım Beni Affet!

0

İşte Benin Stilim yarışmasıyla tanınan skandallar kraliçesi olarak da anılan Bahar Candan, Acun Ilıcalı’ya seslenerek af diledi.

 

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programının konuğu Bahar Candan oldu. Bahar Candan bu programda çok konuşulacak açıklamalarıyla dikkat çekti. Survivor yarışmasına katılmak istediğini bildiren Bahar Candan Acun Ilıcalı’ya da seslenerek kendisini affetmesini istedi.

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan yine magazin gündemine oturmayı başardı. Skandallar kraliçesi Bahar Candan geçenlerde alkolü bıraktığını ve namaza başladığını açıklamıştı. Bahar Candan bu kez ise kendisiyle küs olduğunu iddia ettiği Acun Ilıcalı’dan af diledi. Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’nı affettiğini belirten Bahar Candan, “Gençlikte yaptığım birtakım hatalar olabilir. Şeyma’yı affettin beni de afet aşkım” dedi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir