O Kız Dizisinde Kadir'in Hakkında Tüm Detaylar Ortaya Çıktı!

0

O Kız dizisinde Kadir ile ilgili paylaşılan bu detay çok konuşuluyor. Yayınlanan son bölümde bizleri neler beklemekte? Oyuncu kadrosu ile adından söz ettirmekte olan Kanal D dizisinde çeşitli ifadelere yer verildi. Öte yandan diziye ilişkin bilinmeyenler yanıt bulacak. Son zamanlarda sevilen yapıma dair bizleri neler beklemekte?

Kadir Ozan’ı Öğrendi mi?

O Kız dizisinin son bölümünde gerçekler tek tek ortaya çıkıyor. Sizler için hazırladığımız 5. bölüm özetinde ise çeşitli detaylara değinildi. Kanal D resmi sitesinde yer alan bu özette diziye dair geniş bir anlatım mevcut.

Son Bölümde Neler Oldu?

“Nişandan kaçan Zeynep’in Ozan’ın katıldığı organizasyon sırasında basının karşısında sevgili olduklarını itiraf etmesi ortalığın birbirine girmesine neden olur. Zeynep’in hayatındaki değişiklikler ailesini de etkilemeye başlarken Kadir ve Zeynep kendilerini bambaşka bir maceranın ortasında bulur.

Ozan ise, hayatının en kritik anında karşısında bulduğu Kadir’in kim olduğu gerçeğinin peşindedir. Bu hamlesiyle Sitare’nin eline düşen Zeynep köprüleri yakmıştır ve Sitare ne isterse yapmaya hazırdır.  Ve Sitare gaza basar. Zeynep ve Ozan’ın pembe aşk hikayesi başlar. Ancak Hakkı’nın devreye girmesiyle yaşananlar aşk hikayesini sosyal medyadan 3. sayfaya taşır. Yaşananlar Sitare’nin bile hesaplayamadığı boyuta gelir. Çığ gibi büyüyen olaylar hem Zeynep ve Ozan için hem de aileleri için beklemedikleri sonuçlar doğurur.

Zeynep’in büyük itirafı ne olacak? Zeynep ve Ozan cephesinde yaşanan büyük değişim ne? Ozan’ı Kadir mi, bir başkası mı yaraladı?”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir