Nesrin Cavadzade'den Duygulandıran Paylaşım Geldi! Kedisi İçin Destan Yazdı!

0

Nesrin Cavadzade, kedisi Çiko’nun ölümünden sonra dikkatleri üzerine çeken bir açıklamada bulundu. Ünlü ismin ifadeleri büyük ses getirdi. Peki ya kendisiyle ilgili başka neler biliyoruz? Güncel detaylarla birlikte çok daha fazlası ortaya çıkacak. Öte yandan dizideki son durumu da açıklayacağız. Bakalım bizleri tam olarak neler bekliyor olacak göreceğiz.

Ünlü Oyuncu Şok Etti!

Kedisi Çiko’nun ölümünden hemen sonra yaptığı sosyal medya paylaşımıyla dikkat çeken Nesrin Cavadzade, aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Çikom… Sen kartlarını hep yaşamdan yana kullandın. Doğuştan taşıdığın su içinde kalbin, böbrek yetmezliğin ve son dört sene beni her 12 saatte bir insülin dozlama profesörü yaptığın diabetinle, tıpla, bilimle, genel yaşam yasalarıyla ilgili bildiğimiz her şeye kafa attın. Sen kitaplarda yazan her şeyin tam tersiydin. Asla yaşamaz, ilk defa böyle bir şey görüyoruz, eve götürün… Bu cümleleri kaç adresten kaç defa işittik. Kaç defa yanlış teşhislerle, yanlış tedavilere maruz kaldık. Ama ölmedik. 16 yıl yaşadık. Hem de öyle böyle değil.

Eşsiz bir mücadele örneği ve inatla yaşadık. Beni böyle bir yaşam sürerek çaresizliğin, korkaklığın, umutsuzluğun, pesimistliğin, inançsızlığın karanlık dehlizlerinde gezdirdiğin için sana çok teşekkür ederim. Buralardan elim çok güçlenerek çıktım. Hala korkağım ama eskisi kadar değil, hala pesimistim ama eskisi kadar değil, hala çaresizim ama eskisi kadar değil… Sen bana mucizelere inanmayı öğrettin. Mucizevi bir şekilde yaşadığın için, ölümün de bir ölümden çok mucizeye benzedi. Beyaz, şişman bir bulut olduğuna ve bana göklerden her gün görüneceğine eminim.”

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir