Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Güzel Başladı Ama Erken Pes Etti!

0

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle ilgili alınacak karar şimdiden dikkat çekiyor. Öyle ki sevilen yapıma dair neler biliyoruz? Güncel detaylarla birlikte bazı bilgiler ortaya çıkacak. ATV dizisinin gittikçe kan kaybettiği belirtilmekte. Gelinen noktada bizleri neler bekliyor?

Hikaye Gittikçe Zorluyor

Ebru Özkan, Pelin Akil, Hakan Karahan, Ali Seçkiner Alıcı, Mina Derman, Pelin Uluksar, Işıl Yücesoy, Gülenay Kalkan ve Erkan Sever’in oynadığı dizide hikayenin beklentiyi gittikçe karşılamadığı belirtildi. Bu nedenle çeşitli ifadelere yer verilecek. Oktay Kaynarcalı dizinin geldiği nokta izleyicileri biraz üzdü.

Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm Özeti

“Leyla, Gülendam’a ultrason resminin hesabını sorar. Ömer Asaf ve Azamet, Yakup’un yerine geçen kardeşi Habip’in nasıl birisi olduğunu araştırırken başlarını derde sokarlar. Lokman, Asım Kaptan’ı ziyaret ederek Yakup’un öldürülmesiyle bir ilgisinin olup olmadığını anlamaya çalışır. Bekir’in alacaklıları Meltem’i kaçırarak Bekir’e bir gözdağı vermek isterler. Cezayir, olaya müdahale etmek zorunda kalır. Cezayir ve ekibi, 17 yıl önce kullandıkları ofislerini tekrar açarlar ve burada yapılan ilk toplantıda Cezayir’in ölmeden önce Ethem’e yüklü miktarda altın emanet bıraktığı ortaya çıkar. Atakan, hiçbir illegal işe bulaşmaması için Cezayir’i son kez uyarır. Lokman, bir hacker olan kızı Melike’yi ofise getirerek Cezayir ve diğer elemanlarla tanıştırır. Azamet, görür görmez kıza karşı bir ilgi duyar. Cezayir ve adamları, yıllar öncesinden kalan altınları geri getirmek için bir plan yaparlar. Cezayir’in peşinde olan Emniyet Müdürü Sinan, Kurban Baba’nın çiftliğini basarken, Cezayir’in altın yüklü tırı da yolda saldırıya uğrar.”

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir