Müge Anlı'ya Dolandırıcının Kralı Çıktı! Dizi Karakterine Büründü Herkesi Dolandırdı!

Müge Anlı’da bugün işlenen dolandırıcılık haberi herkesi hayrete düşürdü. Efsanevi dizi Ezel’in ana karakteri olan Ezel Bayraktar olarak adını değiştiren genç adam, hasta teyzesini e-devlet üzerinden aldattı. İşte herkesi şoke eden anlar…

Müge Anlı’nın tarihinde böyle bir olay yaşanmadı. Birçok skandal olayın yaşandığı Müge Anlı’da bugün ünlü sunucuyu ve izleyenleri ağlatan bir olay yaşandı. Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı karaktere hayran olduğu için adını Ezel Bayraktar olarak değiştiren 22 yaşındaki gencin ailesini aldattığı ortaya çıktı. Canlı yayına çıkan ve oyuncu olmak istediğini söyleyen Ezel Bayraktar’ın Müge Anlı’ya itirafı onları şaşkına çevirdi. İşte o anlar….

Müge Anlı’da yaşananlar sosyal medyada gündem oldu.

Ünlü sunucunun “Hayatımda böyle bir şey görmedim” dediği etkinlik izleyenleri şaşkına çevirdi. Başrolünü Kenan İmirzalıoğlu’nun oynadığı Ezel dizisinde canlandırdığı karakterden etkilendiğini ve adının Ezel Bayraktar olduğunu söyledi.Parayı ihtiyaçları için harcadığını söyleyen Ezel Bayraktar’ın Antalya’da tatil yaptığı ortaya çıktı. Çocuğun tepkileri stüdyodaki herkesi üzdü.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir