Müge Anlı Derya Yalçınkaya Neden Yok? Programa Yayın Yasağı Getirildi!

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te eski eşinin ölümüyle ilgili programa katılan Derya Yalçınkaya, özel mesajları ile gündeme gelmişti. Bu mesajların ortaya çıkması ile şok yaşamıştı. Ayrıca programa katılmayacağı bilgisi iletildi. Nedeni ise sonradan ortaya çıktı.

Özel Görüntüleri Yayıldı

Derya Yalçınkaya’nın özel görüntülerinin yayınlandığı belirtildi. Görüntüleri kaydeden Ertuğrul isimli kişinin bunu yaptığı gelen bilgiler arasında. Öte yandan bu görüntüler yayılınca da yayın yasağı kararı alındı.

Artık Programa Çıkmayacak

Soruşturmanın program dışında sürdürüleceği bilgisi iletildi. Bundan sonra Derya Yalçınkaya veya onunla ilgili bir haberi Müge Anlı’da göremeyeceğiz. Yayın yasağı kararından ötürü böyle bir gelişmenin yaşandığı belirtiliyor. Gündemi oldukça sık meşgul eden bu haber de sona ermiş oldu. Bundan sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert’te farklı konular işlenecek.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir