Arka Sokaklar Oyuncusu Oktay Kaynarca'nın Dizisinde Oynayacak!

0

Oyunculuk hayatına Arka Sokaklar dizisiyle başlayan ünlü oyuncudan sevindiren haber geldi. Kendisi artık ATV’deki Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde oynayacak. Kendisinin hayat vereceği karakter bile belli oldu. Dizide onu çok daha yakından takip edebileceğiz. Öyle ki gelinen noktada oyuncunun hayranları da bu duruma çok sevindi.

Arka Sokaklar’da Necmi’ydi!

Arka Sokaklar’da Necmi karakterini canlandıran Engin Benli, bu hali ile dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise yıllar sonra bambaşka bir yapıma transfer olduğu haberi yapıldı. Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu’da da oynadığı biliniyor. Ben Bu Cihana Sığmazam’daki karakteri merak konusu haline geldi.

Dizide Kimi Canlandıracak?

ATV dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’da Tatavlalı karakterini oynayacak. Engin Benli’nin daha önce yer aldığı yapımlardan yola çıkarak oldukça güzel performans sergileyeceğini tahmin etmek zor olmaz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir