Gecenin Ucunda Dizisi Yayın Hayatına Devam Edeceğini Gösterdi! Rakipleri Tir Tir Titredi!

Star TV’de yayınlanan Gecenin Ucunda dizisindeki son dakika gelişmeleri ve dahası ortaya çıktı. Pek çok kişinin yakından takip etmekte olduğu diziye ilişkin bilgiler iletildi. Öyle ki bizleri başka neler bekliyor? Macide ve Kazım arasında yaşananlar her şeyi açığa çıkardı diyebiliriz.

Macide ve Kazım Aşkı Ortaya Çıktı!

Macide ve Kazım’ın birbirlerine aşkını itiraf ettikleri anlar ortaya çıktı. Öyle ki gelinen noktada ikilinin daha da fazla yakınlaşması bekleniyor. Son zamanlara damgasını vuran dizi ile ilgili çeşitli bilgiler de verildi. Gecenin Ucunda dizisi yeni bölüm özetini sizlerle paylaşıyoruz.

Gecenin Ucunda Dizisi Bölüm Özeti

“Kazım’ın boşanma kararı Macide’nin aklını ve kalbini karıştırır. Kazım Macide’ye kendini anlatmaya çalışsa da, Macide sorumluluk almak istemez. Ama Macide kalbindeki sorumluluktan kaçamaz ve Kazım’a olan aşkını hem kendine hem de Kazım’a itiraf eder. Fakat Nini’nin planı Macide’yi rezil etmekle kalmayacak, sokağa bile çıkamaz hale getirecektir.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir