Müge Anlı Cinayeti Gizleyen Zeynep Ergül'ün Son Hali Ortaya Çıkardı!

0

Kızını bulmak için çıktığı programda bir cinayette parmağı olduğu belirlenen Zeynep Ergül, hapis cezası almıştı. Müge Anlı’da yaşanan bu olayla birlikte çeşitli detaylara yer verildi. Öte yandan güncel olarak bizleri başka neler bekliyor? Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki olaylar dikkat çekecek.

Hapisten Çıktığı Öğrenildi

25 ay kadar cezaevinde yattıktan sonra beraat eden Zeynep Ergül, artık normal yaşama karışmış durumda. Öte yandan kendisini sosyal medyada görenler de mevcut. Bir videosu paylaşılan Zeynep Ergül, eski halinden farklı gözüküyordu.

Tiktok’ta Görüldü!

Tiktok videosunda Öğretmenler Günü’nü kutladığı belirtilen Zeynep  Ergül, dikkatleri üzerine çekti. Kendisi hapisten çıktıktan sonra eski halinden daha farklıydı. Dolayısıyla bu nedenle dikkatleri üzerine çekmişe benziyor. ATV’deki Müge Anlı programına çıkmasaydı cinayetle ilgili deliller ortaya çıkmayacaktı.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir