Kısmetse Olur'un Tolga'sı İfşa Oldu! Tolga'dan Büyük Rezalet!

Yıllar sonra tekrardan çekilmiş Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında yarışmakta olan Tolga yeni bir rezalete daha imzasını attı.

Kısmetse Olur Tolga’dan Büyük Rezalet!

5 sene aranın arkasından seyirciyle buluşmuş Kısmetse Olur’un favori damat adaylarından birisi Tolga Kandemir’in geçmiş olduğumuz günlerde flörtleri bir araya gelmişti. Sık Sık adından söz ettirmiş Tolga’nın öncesinde müstehcen yazışmalarıyla ifşa olmuştu şimdilerde ise kendi tatmin ederken çektiği video ekranlara geldi. 

Kısmetse Olur dizisinde Aşkın Gücü’nün yeni yarışmacı Tolga kuşkusuz, programın favori isimlerinden biriydi. Takınmış olduğu tavır ile boyuyla posuyla kısa süre içinde büyük bir imaj yakalamış Tolga adeta bunu yıktı geçti.

Bir uygulamada önce mesajları çıkmış Tolga, “bir de üçlü deneyelim” gibi çirkin sözlerinden sonra şimdi de ifşası ile gündeme geldi. Twitter’da elden ele yayılmış video kısa süre içinde gündeme bomba gibi geldi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir