Kardeşlerim Oyuncusu Diziye Geri mi Döndü? ATV Dizisinden Ayrılmasıyla Çok Üzmüştü!

Kardeşlerim oyuncusunun ekranlara geri döneceği haberi herkesi heyecanlandırdı. Güzel oyuncunun hangi dizide yer alacağı merak ediliyor. Öte yandan çeşitli detaylar ve çok daha fazlası hakkında bilgi vereceğiz. Bu süre zarfında bizleri neler bekliyor yanıt bulacak. ATV dizisindeki son durumu aktaralım.

Kardeşlerim’e Geri Dönecek mi?

Harika karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiş olan güzel oyuncu Gözde Türker, yeniden ekranlarda gözükecek. Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Bilal Yiğit Koçak, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy ve Cüneyt Mete’nin başrolde oynadığı dizide böyle bir haberin ortaya çıkması herkesi heyecanlandırdı.

Al Sancak Dizisinde Oynayacak

Gözde Türker, artık Kardeşlerim dizisinde değil Al Sancak dizisinde başrol oynayacak. Dolayısıyla ünlü ismi farklı bir karakter ile göreceğiz. Bakalım Uğur Güneş ile harikalar yaratabilecek mi? Şimdilik büyük bekleyiş sürmekte. İkili için olumlu ifadelere yer verilmekte. Dizinin beklentileri karşılayıp karşılamayacağı ise zamanla belli olacaktır.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir