iPhone FE Fiyatını Duyanlar Satın Almak İçin Sıraya Girecek!

0

Apple’ın iPhone FE fiyatı ile ilgili çeşitli detaylara yer verildi. Pek çok kişinin çıkmasını beklediği yeni telefon modelinde son durum nedir? Öyle ki telefonu satın almak isteyenler bir an önce kolları sıvadı. Özellikleri ve dahası haberimizde olacak.

iPhone FE Kaç TL Olacak?

iPhone FE fiyat ortalamasıyla ilgili bir veri sızdırılmış değil. Ancak tahmini olarak 500 dolardan satışa sunulması bekleniyor. Türkiye’de ise kur farkı ve yanına vergiler eklendiğinde gerçek fiyatı hemen hemen ortaya çıkacaktır. Güncel gelişmeler ve dahası hakkında bilgi vermeyi sürdüreceğiz.

Gürcistan’da iPhone Fiyatları Kaç TL?

Gürcistan Batum’da Türkiye’ye göre daha ucuza satılan iPhone’un fiyatı hakkında ne biliyoruz? Akıllı telefon satın alacaklar için vazgeçilmez bir yer haline gelen Gürcistan’daki iPhone fiyatları listelendi:

APPLE IPHONE 11 64GB: 10.532 Türk Lirası

APPLE IPHONE 12 64GB RED: 14,000 TL

APPLE IPHONE 13 MINI 128GB: 16.006 Türk Lirası

APPLE IPHONE 13 512GB: 29.007 Türk Lirası

APPLE IPHONE 13 PRO MAX 512GB: 30.855 Türk Lirası

APPLE iPhone 14 Pro Max fiyatı 256GB: 34.033 Türk Lirası

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir