Hande Erçel'den Yeni Dizi Bombası! Hangi Dizide Oynayacak?

Hande Erçel, muhabirler ile konuştuğu esnada önemli bir açıklama yaptı. Ünlü isim, bir süredir dizilerde rol almıyor. Kendisini reklam filmlerinde görüyoruz. Oyuncudan gelen haberle birlikte diziye ilişkin ipucu da verildi. Peki hangi dizide oynayacak? Bir projede yer alıp almayacağı kesinleşti mi?

Hangi Dizide Oynayacak?

Hande Erçel, yaptığı açıklamada “Şu an konuştuğumuz bir kaç proje var, en yakın zamanda netleşecek, inşallah güzel şeyler olacak”  ifadesine yer verdi. Henüz projenin adını bilmiyor. Netleştiği vakit kendisinin açıklama yapması bekleniyor. Güncel gelişmeleri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Eski Dizileri Ses Getirmişti

Hande Erçel’in eskiden oynadığı dizilerde büyük bir üne kavuştuğu görülüyor. Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bürsin ile olan performansı alkış toplamıştı. Şimdi ise farklı projeler ile hayranlarının karşısına çıkacağı biliniyor. Yakın zaman sonra bigli verilecektir.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir