Evi Terk Eden Annesine Canlı Yayında İsyan Etti! Esra Erol'da Anne ve Kız Arasında Gergin Anlar!

Esra Erol programında yaşanan anlar gözler önüne serildi. Oldukça gergin bir ortamın bulunduğu görüldü. Annesinin eşini ve kızını bırakarak kaçmasından sonra genç kızın isyan etmesi sosyal medyada da gündem oldu. O anlar kameralara tek tek yansıdı.

Evi Terk Eden Annesine Yüklendi!

Canlı yayında konuşan genç kız, annesi için “Sen tek başına yaşayacak insan değilsin. Sen o Selçuk Kılıç ile yaşıyorsun ya da Metin Kalaca ile yaşıyorsun. Bağlansın yayına, ilişkiniz neyse o da anlatsın. Kaç tane insanla birlikte oldun belki de, bizi kandırdın” sözleriyle yüklendi.

Eşi Tekerlekli Sandalye ile Geldi!

Canlı yayına katılan eşi ise tekerlekli sandalyede kendisine sorular sordu. Eşi için “Sadece neden gittiğini sormak istiyorum. Neden Yeliz?” dedi. Anne Doğan “Hiçbir şeyimiz kalmadı, para bitti. Bunun açıklamasını sana yapamadım, korktum” diye yanıt verdi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir