Esra Ezmeci'nin Programı Final Yapacak! Müge Anlı ve Esra Erol'a Dayanamadı!

0

Fox TV’de ekrana gelen Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programının final yapacağı öğrenildi. Bu gelişme ışığında bizleri nelerin beklediği ise merak konusu haline geldi. Güncel detaylarla birlikte çeşitli ifadelere yer verilecek. Programın neden final yapacağı soruluyor. Çünkü ekranlarda kendisiyle rakip olan pek çok program varken neden onun programı finale gidecek merak konusu haline geldi.

Esra Ezmeci’nin Programı Bitiyor!

Esra Ezmeci’nin programı yakında final yapacak. Nedeni ise programın reytinglerde düşük puan almasından kaynaklanıyor. Fox TV’nin aldığı karar ile beraber programın sona ereceği öğrenildi. Ne zaman final yapacağı ise çok soruldu. Sosyal medyada pek çok kullanıcı programın final yapmaması gerektiğini vurguluyor. Güncel detaylarla birlikte neler yaşanacağını sizlerle paylaşacağız.

7 Ekim’de Final Yaptı!

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programının 7 Ekim 2022’de final yapacağı öğrenildi. Dolayısıyla dün son bölümü  yayınlandı ve artık ekrana gelmeyecek. Güncel detaylarla beraber program hakkında başka neler biliyoruz sizlerle paylaşacağız. Bu noktada büyük bekleyişin sürdüğünü belirtelim. Esra Ezmeci’nin sosyal medyada hatırı sayılır takipçisi olduğu biliniyor. Bakalım yakın zamanda farklı projeler ile ekran karşısına çıkacak mı göreceğiz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir