Danla Bilic ve Kerem Bürsin Arasındaki Yakınlık Çok Konuşuldu! İkili Aşk mı Yaşıyor?

0

Geçtiğimiz aylarda Kerem Bürsin’den ayrılan Hande Erçel, Hadise ile evlenmeden kısa bir süre önce dönen Kaan Yıldırım ile fotoğraflandı. Sürpriz ikili Emirgan’da eğleniyor ‘Yeni Bir Aşk mı?’ sorusu geldi aklıma.

Adı birçok isimle anılan fenomen Danla Bilic’in Kubilay Aka’dan ayrılmasının ardından oyuncu Kerem Bürsin’e aşık olduğu iddia edildi. Önceki gece koltuktan kalkarken görüntülenen Biliç, Bursin ile aşk iddiasını yalanladı.

Geçtiğimiz aylarda meslektaşı Kerem Bürsin’den ayrılan Hande Erçel, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz haftalarda yüzü olduğu mücevher markasının yöneticilerinden Atasay Kamer’e aşık olduğu söylenen güzel oyuncu, “Sadece iş yapıyoruz” diyerek haberi yalanladı. Erçel hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, Kubilay Aka’dan ayrıldıktan sonra birçok kişi tarafından konuşulmaya başlandı. Dün gece Armelu’da bir mekandan ayrılırken gözlemlenen olay, Kerem Bürsin ile aşk haberini gündeme getirdi.

AŞK İDDİASI OLDU

Otomobiline binerken basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bilic’e, geçtiğimiz haftalarda çıktığı bir programda “Son ilişkimde mesajlaşarak ayrıldım” sözlerinin sorulması üzerine Biliç, “Ne yaptın? ile gitmek istiyorum?” kıkırdadı. Geçtiğimiz haftalarda Kerem Bürsin’e aşık olduğu mesajını “Bu belki de dünyanın en komik şeyi” sözleriyle bırakmıştı.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir