Canan Karatay Kahvaltı ’da Neler Yenilmeli Açıkladı! Canan Karatay’dan Ezber Bozan Menü!

0

Doktor Canan Karatay kahvaltıda neler yenilmesi gerektiğini açıkladı. Canan Karatay’ın kahvaltı menüsü için önerdiği besinler arasında turp ve ceviz dikkat çekti.

 

Sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme konusunda iddialı açıklamalarıyla öne çıkan kalp ve iç hastalıkları profesörü Canan Karatay Türk toplumu için büyük öneme sahip kahvaltılarda hangi besinlerin tüketilmesi gerektiği konusunda önerilerde bulundu.

 

Canan Karatay Kahvaltısı

Kahvaltı menüsünde neler olması gerektiğini açıklayan Canan Karatay, sabahları köy tereyağı, yumurta, ceviz, turp, zeytin, peynir, salatalık yenilmesi gerektiğini bildirerek, “bu şekilde daha kolay kilo verir, göbeğinizden kurtulursunuz” dedi.

 

Kış aylarında turp tüketiminin önemine değinen Canan Karatay turp üzerine tereyağı sürülerek tüketilmesini öneriyor. Canan Karatay geçenlerde ise ekmek yerine ceviz tüketilmesi gerektiğinin altını çizmişti.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir