Acun Ilıcalı Mehmet Şef Yerine Başkasını Buldu! Mehmet Şef Kovuldu mu?

0

MasterChef isimli yemek yarışması programının ünlü şeflerinden Mehmet Yalçınkaya artık TV8 ekranlarında yer almayacak. Acun Ilıcalı’nın Mehmet şef yerine gelecek başka bir şefle anlaşma aşmasında olduğu öğrenildi.

 

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef bir şefine veda ediyor. MasterChef’in Mehmet şefi önümüzdeki sezon programda olmayacak. MasterChef çekimlerinden dolayı kendi işlerini aksattığını iddia eden Mehmet şef bu yüzden programı bırakma kararı aldı. Ayrıca Somer şefin maaşını dolar bazında almasından rahatsızlık duyan Mehmet şefin Somer şef ile birbirine girdiği ve Mehmet şefin Acun’un kapısına dayanarak “Somer varsa ben yokum” dediği de gündeme düşmüştü.

 

Acun Ilcalı’nın ise boşalan koltuğu kiminle dolduracağını merak edenler oldu. İddiaya göre Acun Ilcalı çok ünlü bir şef ile anlaşma sağladı. Bu şefin ismi ise magazin gündemine Ömür Akkor olarak düştü. Diğer yandan MasterChef yarışmasının bir sonraki sezonunda All Star formatıyla yayınlanacağı bildirildi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir