Aleyna Tilki'nin Annesi Gene Yaptı Yapacağını! Şarkı Söylemekle Gündeme Oturan Havva Öztel Yine Şarkı Söyledi!

0

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel fırtına estirdi! Havva Öztel ve Yıldız Tilbe şarkısı ortalığı yakıp kavurdu! Havva Öztel gündeme bomba gibi geldi! Havva Öztel doğum gününü kutlayarak güzel yorumlarda bulunan hayranlarına sosyal medya hesabı üzerinden teşekkürlerini iletti! Havva Öztel Gelinlik Giydi!

Müziğe hızlı bir giriş yapmış ve son yayınlamış olduğu Seni Kalbimden Kovdum ile dikkatleri bir hayli üstüne çekmiş Havva Öztel, Unutamazsın Beni’yi tekrardan yorumladı. Sözü ile bestesi Yıldız Tilbe’ye ait olan teklinin modern soundları ile tekrardan düzenlemesinde ise Efe Can kalem aldı.

Havva Öztel Klıbinde Gelinlik Giydi!

Genç ünlü popçu Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel kızının tahtını salladı. Güzelliğinin yanında güçlü sesiyle de dikkatleri üzerine çeken annesi Havva Öztel yeni şarkısını duyurdu. Bugün doğum günü olan ve 44 yaşına ayak basmış Havva Öztel dün yeni şarkısını hayranları ile paylaştı. Yıldız Tilbe’nin “Unutamazsın Beni” şarkısını yorumlamış Havva Öztel klıbinde gelinlik giyiyor.

Güzelliği ile genç kızlara taş söktüren Havva Öztel’e destek mesajları yağıyorken çiçeği burnunda şarkıcı yanında olan herkese sosyal medya hesabında teşekkürlerini iletti. Bunun yanı sıra doğum günü olan Havva Öztel kızı Ayça’nın kutlamasını takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmemiş gibi duruyor.

 

 

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir