Hadise'nin Gizli Aşk Açıklama Ortaya Çıktı! iç Çamaşırıyla Yapmış Olduğu Pozlar Sosyal Medyada Gene Viral Oldu!

0

2022 yılında hem evlenen hem de ayrılan Hadise önümüzdeki zamanlar için aşırı mutlu. Kendi İnstagram hesabından yeni gelece olan yıla hazır bir şekilde beklediğini dile getiren Hadise İnstagram hesabına o kadar seksi pozlar paylaştı ki sosyal medyada gündem oldu.

Mehmet Dinçer’le ilişkilerini bitiren Hadise kendisinin kariyerinin daha çok üstüne düşeceğini söyledi ve bu konu hiçbir zaman gündemden düşmüyordu. İş insanı Mehmet Dinçer’le ayrılığının ardından kendini kariyerine adayan Hadise, paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Bu kariyerli iş adamı olan Mehmet Dinçer ‘le bitirdikleri yolculuğun ardından kariyerine odaklandı.

Gizli Aşk!

Gizli aşk iddialarını net bir dille iftira olduğunu söyleyen bu ünlü şarkıcı şimdi ise sosyal medyada paylaştığı ile tekrardan gündeme oturdu.2022’de çekilen karelerini bir araya getirip takipçilerinin beğenisine sunan Hadise, videonun başında konser görüntülerine yer verirken fotoğraflara iç çamaşırlı pozuyla başlaması dikkat çekti.

Bu Pozlar Fanlarını Coşturdu!

2022’de pozlanan resimlerin teker teker bir araya getirilmesiyle fanlarının tepkisini çekti. Hadise iç çamaşırı ile paylaştığı pozuyla herkesin dikkatini çekti. Hadise’nin “Söz veriyorum 2023 daha güzel olacak” notunu düştüğü paylaşım kısa sürede gündem oldu. Hadise’nin “Söz veriyorum 2023 daha güzel olacak” dediği paylaşım gündeme öküz gibi oturdu.

Hadise Kalça dansı yaptı !

“2023’E ADIM ATIYORUM” Kasım ayı başında süper mini yırtmaçlı elbisesiyle Ankara’da sahne alan Hadise, sevilen şarkılarının yanı sıra moda dansı da yaptı. 14.2 milyon takipçisi olan Instagram hesabından dans videosu yayınlayan şarkıcı, konserden birkaç gün sonra “2023’e giriyorum” notu bıraktı. Hadise’nin haberini kısa sürede binlerce kişi izledi, eyleme yorum ve beğeni yağdı.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir