Ezhel: Kürdistan’ın Başkenti Ankara’dır! Ahmak Türk Algısını Yıkacağım!

0

Rapçi Ezhel toplumu ayrıştırmaya götürecek açıklamalarıyla ismini gündeme taşıdı. Türkiye Cumhuriyeti’ni göz ardı eden ve Kürdistan kavramına değinen Ezhel “Kürdistan’ın Başkenti Ankara’dır” diyerek büyük tepkinin odağı oldu.

 

Geçtiğimiz günlerde parti kuracağını dile getiren Ezhel bu kez Kürdistan konusunu gündemine aldı ve Türk ve Türklük kavramları için ahmak yakıştırması yaptı. Büyük tepki çeken Ezhel, kendisine gelen tepkilerin ardından sosyal medya üzerinden, “Laflarımı başka yere çekmeyin. Ülkemizin her bölgesinin başkenti Ankara’dır. Ben ülkemi dünyada temsil edip ahmak Türk algısını yıkmak için çalışacağım” dedi.

 

Ezhel geçenlerde şarkılarında uyuşturucuya özendirici ve uyuşturucu kullanımını kolaylaştırıcı mesajlar bulunduğu için tutuklanmış, beraat edince de Türkiye’yi terk etmişti. Almanya’da yaşamaya başlayan Ezhel’in Kürdistan çıkışı Türkiye topraklarında yaşayan her bir millet için sabrın sınırlarını zorlayan gelişme oldu.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir