Ziraat Bankası ve Vakıfbank'tan Cazip Taşıt Kredisi Kampanyası! 400.000 TL Düşük Faizli ve 48 Ay Vadeli Kredi Fırsatı

0

Ziraat Bankası ve Vakıfbank, araç sahibi olma hayali kuranlara özel bir taşıt kredisi kampanyası başlattı. Düşük faiz oranları ve uzun vadeli ödeme seçenekleri ile dikkat çeken kampanya, 400.000 TL’lik finansman desteği sunarak vatandaşların araç sahibi olmalarını kolaylaştırıyor.

Başvurular 29 Şubat 2024’e Kadar Devam Ediyor!

Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından sunulan taşıt kredisi kampanyasına başvurular, 29 Şubat 2024 tarihine kadar devam edecek. Bu süre zarfında başvuru yapacak olanlar, cazip faiz oranları ve esnek ödeme planlarından faydalanabilecekler.

Ziraat Bankası: Yeşil Taşıt Kredisi İle Ekonomik Çözüm!

Ziraat Bankası’nın sunduğu taşıt kredisi kampanyasına “Yeşil Taşıt Kredisi” adı verildi. Kampanya kapsamında 400.000 TL için uygulanan faiz oranı yüzde 4.5 olarak belirlendi. Aylık taksit miktarı ise 21.660.19 TL oldu. Toplam geri ödeme tutarı ise 1 milyon 41 bin 688 TL olarak hesaplandı.

Vakıfbank: Şubat Ayına Özel Taşıt Kredisi Fırsatı!

Vakıfbank, şubat ayına özel olarak düzenlediği taşıt kredisi kampanyasında 400.000 TL için yüzde 4.06 faiz oranı uyguluyor. Aylık taksit tutarı 21.700 TL, toplam ödeme ise 1 milyon 43 bin 604 TL olarak belirlendi.

Başvurular Şubelerden Yapılıyor!

Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan taşıt kredisi kullanmak isteyenler, başvurularını şubelerden gerçekleştirebilirler. Kampanyaya katılmak için başvuruların 29 Şubat 2024 tarihine kadar tamamlanması gerekiyor. Hem düşük faiz oranlarıyla hem de uzun vadeli ödeme seçenekleriyle sunulan bu taşıt kredisi kampanyası, araç sahibi olmak isteyenlere ekonomik bir çözüm sunuyor

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir