Yargı Dizisi Kadrosuna Ünlü İsimleri Ekledi: Alican Yücesoy, Ayşegül Cengiz, Naşit Özcan ve Sermet Yeşil Katıldı

0

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, başarılı oyuncuları ağırlamaya devam ediyor. Başrollerini Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Uğur Polat, Zeyno Eracar ve Uğur Aslan’ın paylaştığı dizi, genişleyen kadrosuyla dikkat çekiyor. Son olarak, Türk televizyon ve sinemasının tanınan yüzleri Alican Yücesoy, Ayşegül Cengiz, Naşit Özcan ve Sermet Yeşil, Yargı dizisinin kadrosuyla anlaşma sağladı.

Alican Yücesoy, Naşit Özcan ve Sermet Yeşil Yargı Kadrosuna Katılıyor!

Dizinin bu hafta ekrana gelecek bölümünde, Alican Yücesoy polis memuru “Fırat” karakteriyle, Naşit Özcan başsavcı “Ertuğrul” karakteriyle, Ayşegül Cengiz başsavcının kalemi “Asiye” karakteriyle ve Sermet Yeşil ise Metin Amirin yerine gelen “Kubilay Amir” karakteriyle izleyicilerle buluşacak. Bu yeni karakterlerle birlikte Yargı dizisinin heyecan dolu hikayesi daha da zenginleşecek.

Alican Yücesoy Kimdir?

1982 yılında İstanbul’da doğan Alican Yücesoy, eğitim hayatına Bursa’da başlamış ve İstanbul Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda başladığı oyunculuk kariyerine, Şubat dizisiyle büyük bir çıkış yapmış ve ardından birçok dizi ve filmde başarılı performans sergilemiştir. 2012 yılında Şubat dizisindeki rolüyle büyük beğeni toplamıştır. İntikam dizisinde de önemli bir karakteri canlandırmıştır.

Yargı Dizisi Heyecanı Devam Ediyor!

Yargı dizisi, konusu ve başarılı oyuncu kadrosuyla izleyicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Dizinin genişleyen kadrosu ve eklenen deneyimli isimlerle birlikte, aksiyon dolu sahneler ve sürükleyici hikaye daha da ilgi çekici hale geliyor. Yargı’nın yeni bölümleriyle televizyon ekranlarına kilitlenmeye hazır olun

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir