Yürek Çıkmazı Dizisine Yeni İsim! Usta Oyuncu Diziye Katıldı!

0

TRT 1 dizisi Yürek Çıkmazı dizisine katılan oyuncu hakkında bilgi verildi. Son zamanlara damgasını vuran ünlü ismin artık bu dizide oynayacağı belirtiliyor. Diziye dahil olan oyuncu ve çok daha fazlası yanıt bulacak. Yürek Çıkmazı dizisine katılan isim kim?

Yürek Çıkmazı Dizisine Kim Katıldı?

TRT 1 dizisinde aktif olarak  Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta’nın paylaştığı projede Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Bihter Dinçer, Erhan Alpay, İlayda Ildır oynamakta. Diziye katılan oyuncu merak ediliyor. Mehmet Aslantuğ’un diziye katıldığı öğrenildi. Başarılı isim, daha önce yer aldığı yapımlarla da kendisini kanıtlamıştı. Mehmet Aslantuğ artık dizide sık sık karşımıza çıkacak.

Yürek Çıkmazı’nda Son Yaşananlar

“Cennet’in ölümüne dair ufak da olsa bir ipucu bulmayı umut eden Zeynep, hiçbir sorusuna cevap alamaz. O sabahı bilen iki kişiden birinin dilleri susmuş, Yılmaz ise konuşmamakta kararlıdır. Öte yandan Zeynep için mahalleye gelen Halil, cenazeden sonra babasıyla bir kez daha karşılaşır. Onlar kozlarını paylaşırken, harcanan yine Birsen olur. Bu da yetmezmiş gibi merdivenden düşerek hastaneye kaldırılır. Herkes bunun bir kaza olduğunu düşünürken, gerçeği öğrenen Halil, başta kendisi olmak üzere, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir karar verir.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir