Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinde Songül ve Sadi Bir Türlü Barışamadı! Dizi Tamamen Aşka Yönelik Oldu!

0

Show TV dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi’deki gelişmeler dikkat çekiyor. Öyle ki son zamanlara damgasını vuran detaylarla birlikte çeşitli ifadeler de yanıt buldu. Dizide Songül ve Sadi’nin yıldızları bir türlü barışmamakta. Bu durum izleyicileri de rahatsız etti. Son zamanlara damgasını vuran dizide bizleri başka neler bekliyor? Güncel gelişmelerle birlikte merak edilenleri aktaracağız.

Aşkları Sona Ermiş Değil!

Dizide her ne kadar Songül Sadi’den ayrılmış olsa da aralarındaki aşk hala bitmedi. Dolayısıyla izleyiciler artık barışacakları günü iple çekiyor. Bu noktada bizleri başka nelerin beklediği yanıt bulacak. Show TV dizisi heyecanlı bölümü ile karşımıza çıkıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gib Son Bölüm Özeti

Sadi, Songül’deki değişimi çözmeye çalışırken, Songül de Melike’den Sadi’nin ve Derya’nın telefon sinyalini araştırmasını ister. Melike’nin getirdiği sonuçlar Songül’ü bir kez daha üzer. Kıvanç ve Derya’nın birbirlerine karşı olan hisleri günden güne güçlenirken, Derya’nın yemek teklifine verdiği cevap Kıvanç’ın kariyeri hakkında şaşırtan bir karar almasına neden olur. Bu karar Derya’nın fikrini değiştirmeye yetecek midir? Servet, Gizem ve Türkan’ı evden göndermek ve oğlunu kurtarmak için kimsenin beklemediği bir adım atarak Kadri’yle iletişime geçilmesini sağlar. Kadri’nin öfkesiyle neler yapabileceğini hesaba katmayan Servet, en büyük cezayı kendine kestiğinden habersizdir. Songül ve Sadi arasındaki kırgınlık devam ederken Can’ın web sitesini bitirmesi ikilinin harekete geçmesini sağlar.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir