Yasak Elma'nın Enderi Göğüs Dekoltesiyle Dikkatleri Üzerine Çekti! Güzellik Sırrını Açıkladı!

Yasak Elma dizisinde oynayan Ender’i Şevval Sam sosyal medya pozları ile dikkatleri bir hayli üstüne çekti. 49 yaşındaki güzel ve şık oyuncu bacak ve göğüs dekolteli kırmızı elbisesi ile bir yürüdü tüm ilgileri üstüne çekti.  Şevval Sam’ın büyüleyen tarzı…

Yasak Elma’nın Şevval Sam’ı Büyük İlgi Çekti!

“Yasak Elma” dizisinde “Ender” karakterine hayat veren Şevval Sam 49 yaşında senelere meydan okudu. Dizide de iddialı tarzları ile dikkatleri bir hayli üstüne çeken Sam sosyal medyada fırtına estirdi.

Şevval Sam son olarak da göğüs ve derin bacak dekolteleri ile yürümüş olduğu anları bir bir paylaştı. Sam iddialı yırtmacı ile dikkat çekerek yırtmacının açılmasını profesyonel bir şekilde idare ederek hiç bir frikik vermedi.

İddialı tarzına yorum yağmış olan ünlü ismin daha öncesinde beslenme konusunda açıklaması şu şekilde olmuştu:

“SEBZE AĞIRLIKLI BESLENİYORUM”

22 yıldır et ve tavuk yememiş olan Sam, “Spor falan yapamıyorum ama iyi besleniyorum. Paketli gıdalardan uzak durup, sebze ağırlıklı besleniyorum” demişti. Zamanında estetik dokunuşlar yaptırdığını söyleyen Şevval Sam, “Güzellik algısı o yaşlarda başka oluyor. Neşenin insana kattığı güzellik herhangi bir estetikten daha güçlü” açıklamasında bulunmuştu.

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir