Masumlar Apartmanı Oyuncusu Naci'den Herkesi Şaşırtan İtiraf Geldi!

0

Ünlü oyuncu Tansel Öngel’in yer aldığı programda çok özel itiraflar yaşandı. Masum apartmanın Nacisi olarak büyük bir hayran kitlesine sahip olan Öngel’in ‘mezarlık itirafı şaşkınlığa neden oldu. Bu alışkanlığın sebep ve sonuçlarını anlatan Öngel, “Benim özel ilgim mezarlıkta dolaşmak” dedi. İşte detaylar…

“ÖZEL İLGİ ALANIM MEZARLIK DOLAŞMAK”

Tansel Öngel Benim özel ilgi alanım mezarlık dolaşmaktır. deyince Ahmet Mümtaz Taylan Biraz açar mısın? Bir yakınının olmadığı mezarlıklara da mı gidiyorsun? sorusunu sordu.

“KİMSENİN OLMADIĞI BİR GECE ORAYA GİTTİM”

Ahmet Mumtaz Taylan: “Seni orada ne giydirdi?”sorusunu sordu. Öngel, ” o kadar korktum ki öğrenmek zorunda kaldım. Çok korkmuştum, özellikle geceleri. Yapay Korku Dürtüleri… bir perde oluşturun. Bir süre sonra, anlatılan en saçma hikayeye bile inanırsınız.”ifadelerini kullandı. Ahmet ” bunu atlattın mı?”diye sordu. Öngel,” elbette, elbette. Sonra Mezarlıkları keşfetmeye başladım. Bunun bir kültür olduğunu fark ettim, bu yüzden insanlar veda kültürünü deneyimliyorlar, bu veda kültürü bize yaşam hakkında birçok ipucu ve bilgi veriyor. Şehirlerin en yeşil yerleri Mezarlıklardır… İş için yurtdışına gitme fırsatım oldu. Birçok Şehir… Hepsi birbirinden farklı ama benzer hisleri var. Hatta resmi olarak dini olmayan yerlerin bile beni bir süreliğine bir yere götüren yerler olduğunu keşfettim.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir