Yasak Elma Dizisinde Şahika da Diziye Dönecek mi?

0

Fox TV dizisi Yasak Elma’daki güncel gelişmeler gözler önüne serildi. Pek çok kişinin yakından takip ettiği yapıma ilişkin neler biliyoruz? Merak edilen detaylar ve çok daha fazlası ortaya çıkacak. Öte yandan dizideki son detaylar yanıt bulacak. Zeynep karakterinin diziye geri dönmesi herkesi heyecanlandırdı. Sevda Erginci, uzun bir aranın ardından Fox TV dizisi Yasak Elma’ya dönüşünü ilan etti. İzleyiciler bu habere çok sevindi.

Şahika da Dönecek mi?

Öte yandan geçtiğimiz sezonlarda diziden ayrılan Şahika karakterine hayat vermiş ünlü oyuncu, şaşırtıcı bir şekilde ekranlara veda etmişti. Kendisinin diziden ayrılması çok üzdü. Nesrin Cavadzade gibi önemli bir ismin diziden ayrılması dikkat çekmişti. Gelinen noktada bizleri başka nelerin bekleyeceği yanıt bulacak. Öte yandan Şahika karakteri başta olmak üzere farklı isimlerin de diziye katılabileceği bilgisini iletelim.

İzleyiciler Eskileri Özledi

Öte yandan izleyicilerin Yasak Elma dizisinin eskilerini özlediği belirtildi. Bu noktada Zeynep karakterinin dönmesi onları sevindirdi. Öte yandan Şahika karakterine hayat vermiş olan Nesrin Cavadzade’nin dönme ihtimali ise heyecanlandırdı. Güncel detayları sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir