Yalı Çapkını Dizisinden Tarihi Başarı! Dünya Sıralamalarına Girdi!

0

Yalı Çapkını dizisi, dikkatleri üzerine çekecek önemli bir gelişmeye imza attı. Dizi, sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurt dışında da ilklerden biri haline geldi. Reyting sıralamalarına baktığımızda dizinin oldukça başarı sağladığını söylemek mümkün. Güncel gelişmeler dahilinde diziye ilişkin bizleri nelerin beklediğini açıklayacağız.

Dünyada İlk 6’ya Girdi!

Dünya programlarındaki sıralamada Yalı Çapkını’nın 6. Sırada yer aldığı görüldü. Dünyaca ünlü dizilerin yer aldığı listede kendisine yer bulması hayranlarını sevindirdi. Yalı Çapkını dizisi, farkını yine her halükarda ortaya koyuyor.

Yalı Çapkını Son Bölüm Özeti

“Yusuf’un Ferit’in sorusuna verdiği cevap Seyran’ı çok sinirlendirir ve gözü ne Ferit’i ne de Yusuf’u görmek ister. Abidin ile gece dışarı çıkan Ferit’i ise tatsız bir sürpriz bekler. İstemeden bir gazeteci tarafından fotoğraflanan Ferit, Halis Ağa öğrenmeden bu beladan kurtulmak için Orhan’dan yardım ister. Ferit’e bu konuda yardımcı olabilecek kişi ise Seyran’dır.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir