Yalı Çapkını Dizisinde Başrol Değişti mi? Mert Ramazan Demir Diziden Ayrılıyor mu?

0

Star TV’de ekrana gelen Yalı Çapkını dizisindeki son dakika gelişmeleri paylaşıldı. Buna göre sevilen yapımdan hangi oyuncu ayrılacak? Güncel detayları paylaşırken bir yandan da dizideki son olayları aktaralım.

Mert Ramazan Demir Gidiyor mu?

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Şerif Sezer ve Mine Tugay’ın oynadığı dizide başrol oyuncusu için yolun sonu gözüktü gibi gözüküyor. İddialar doğrultusunda Mert Ramazan Demir’in diziye veda etmesi istendi. Afra Saraçoğlu ile başrolü paylaşan oyuncu, magazin gündeminden bir türlü düşmemekte.

Dizinin Son Bölüm Özeti

“Seyran’ın Efe Han’la görüşmeye tek başına gittiğini ve sözleşme imzaladığını öğrenen Ferit deliye döner ve soluğu Defne ile Efe’nin yanında alır. Serter’in dayısının ise Ferit, Pelin’i rahat bırakmadıkça Ferit’in peşini bırakmaya niyeti yoktur. İfakat; Orhan’la arasındakileri Halis Ağa’nın duymasından korkmaktadır.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir