Arka Sokaklar Final Kararı Verildi! Yılların Dizisi Final Yapacak!

0

Arka Sokaklar dizisi final mi yapacak? Kanal D ekranlarında yayınlanan dizideki son durum merak edildi. Sevilen yapımda oldukça zor zamanlar yaşanıyor. Bir süredir ekrana gelmediği için artık final yapılacağına olan inanç arttı. Diziyle ilgili merak edilenleri sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Bitiyor mu?

Arka Sokaklar, eğer resmi açıklama yapılır ise final yapıp yapmadığı kesinleşecek. Şu an için yapımcıdan bir ifade gelmiş değil. Kanal D dizisinin final yapma ihtimali her geçen gün artmakta.

Son Bölümde Ne Oldu?

“Kadem ve Hülya yolun sonuna gelmişlerdir fakat Kadem’in yeni planları vardır. Geçmişte Hülya’yla bağlantısı olan örgüt üyeleri Abdül ve Yulia yeni oluşumlar içindedir. Ekibimiz onları durdurmak için elinden geleni yapacaktır.

Yoksunluk krizi geçiren Mete, Tahir tarafından zorlu bir seçime maruz bırakılır.

Uğur, annesinin ve kardeşinin katilinin kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşir.

Ayşe, şiddet gören ablasına yardım etmek ister ama bu durum Ayşe’nin başına çok büyük işler açacaktır.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir