Xiaomi Mi Note 10 Modeli, MIUI 12.5 Güncellemesi Alıyor

Xiaomi, geçmişte tanıttığı daha fazla akıllı telefon modeli için MIUI 12.5 güncellemesini dağıtmaya devam ediyor. Şimdi de şirketin çok satan akıllı telefonlarından biri olan Xiaomi Mi Note 10 modeli MIUI 12.5 güncellemesi alıyor. 2019 yılının ikinci yarısında piyasaya sürülen cihaz, bu güncellemeyle birlikte yeni özelliklere kavuşuyor.

Xiaomi Mi Note 10 modeli, Android 9.0 Pie tabanlı MIUI 11 ile piyasaya sürüldü. Qualcomm Snapdragon 660’ten güç alan cihaz, özellikleri ve fiyatıyla birlikte çok tercih edilen modeller arasında yer aldı. Bununla birlikte akıllı telefon, MIUI 12 güncellemesini aldı. Aynı zamanda daha sonrasında Android 10 ve Android 11 güncellemeleri de gönderildi.

Xiaomi şu anda yeni güncellemeyi göndermeye başladı. Bu sayede arayüz iyileştirmeleri ve bazı hata güncellemeleri Xiaomi Mi Note 10 kullanıcılarına geliyor. Bununla birlikte güncelleme şimdilik yalnızca EEA versiyonundaki kullanıcılar için kullanılabilir durumda. Şu anda Android 11’e sahip olan cihazın Android 12 ve MIUI 13 güncellemelerini alma ihtimali de bulunmaktadır.

Buna ek olarak EEA kullanıcıları için yayınlanan güncelleme, V12.5.1.0.RFDEUXM yapı numarası ile gönderilmektedir. Şu anda sınırlı bir güncelleme olsa da yakında diğer bölgeler için de güncellemenin gönderileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca Türkiye’ye de bu güncelleme kısa süre içerisinde gelecektir.

OTA yoluyla gönderilen güncellemenin gelip gelmediğini cihazınızın “Ayarlar” uygulamasından kontrol edebilirsiniz. Bunun için ayarlardaki “Güncelleme > İndir ve Kur” yolunu izlemeniz yeterlidir. Eğer güncelleme ayarlarında herhangi bir güncelleme gözükmüyorsa bu güncellemenin henüz sizin cihazınıza ulaşmadığı anlamına gelmektedir. Bu nedenle güncelleme için biraz daha beklemeniz gerekiyor.

“Xiaomi Mi Note 10 Modeli, MIUI 12.5 Güncellemesi Alıyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.