Yenilenen Volkswagen Passat Görücüye Çıktı! Yeni Özellikleri ve Fiyatı Yüzden Talep Arttı!

0

Yenilenen Passat modeli, çağdaş bir görünümle dikkat çekiyor ve 50 mm daha uzun dingil mesafesiyle 4.917 mm’lik toplam uzunluğa sahip. Bu değişiklikler, iç mekanda geniş bir alan sunarak arka koltuklarda daha fazla bacak mesafesi ve artırılmış bagaj hacmi sağlıyor. Ayrıca, genişliği 20 mm artırılarak 1.852 mm’ye ulaşan Passat, dinamik bir siluete sahip.

İleri Aydınlatma Teknolojisi ve Aerodinamik Tasarım

Yeni Passat, LED teknolojisindeki son yeniliklerle öne çıkıyor. Yenilenen LED farlar ve ince LED gündüz farları, radyatör ızgarasındaki LED şeritlerle birleşerek etkileyici bir aydınlatma sunuyor. Opsiyonel IQ.LIGHT LED matris farlar ise daha geniş bir aydınlatma alanı sağlıyor. Aerodinamik tasarımıyla Passat, düşük sürükleme katsayısıyla maksimum verimlilik sağlıyor.

Zarif ve Dinamik Tasarım

Passat Variant, keskin hatlara sahip silueti ve güçlü yan gövde yüzeyleriyle göz alıcı bir zarafet ve dinamizm sergiliyor. Genişletilmiş tekerlek yuvaları, büyük tavan spoyleri ve kesintisiz LED stop lambaları, aracın güçlü ve şık tasarımını tamamlıyor.

Aerodinamik İyileştirmeler ve Verimlilik

Passat Variant’ın genişleyebilen bagaj kapasitesi, aerodinamik tasarımı ve enerji tüketimini azaltan özellikleriyle dikkat çekiyor. Elektrikle kontrol edilen radyatör perdesi ve gövde altı aerodinamik tasarımı, aracın maksimum verimlilik ve performans sunmasına katkıda bulunuyor.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir