Vizesiz Seyahat Edilebilecek Ülkeler Belli Oldu! İşte 2023 Yılı Vizesiz Gidilebilen Ülkeler!

0

Vize sorunu olmadan seyahat edilebilen ülkeler belli oldu. 2023 yılı için seyahat planlarınızda serbest ve özgür bir şekilde gidebileceğiniz vizesiz ülkeleri sizler için sıraladık.

 

Vizesiz gidilen ülkeler hangileri? 2023 yılı vizesiz ülkeler listesi açıklandı. İşte bazılarımız için keşfedilmeyi bekleyen hem tarihi hem de coğrafyasıyla hayranlık uyandıran o ülkeler…

 

Vizesiz Ülkeler

 

Türkiye’den vize istemeyen ülkeler… Azerbaycan, Katar, Ekvator, Arjantin, Brezilya, Belize, Bolivya, Arnavutluk, Andorra, Makedonya, KKTC, Karadağ, Kosova, Özbekistan, Moğolistan, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, İran, Malezya, Lübnan, Ürdün, Filistin, Fiji, Filipinler, Moldova, Ukrayna, Sırbistan, Suriye, Belarus, Bosna Hersek, Dominika, Tayland, Tunus, Endonezya, El Salvador, Fas, Japonya, Singapur, Sri Lanka, Şili, Uganda, Peru, Paraguay, Panama, Kosta Rika, Kolombiya, Gana, Venezuela.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir