Vivo V21 SE Modeli, Google Play Console’da Ortaya Çıktı

0

Google Play Console’da V2061 model numaralı yeni bir Vivo markalı akıllı telefon ortaya çıktı. Söz konusu modelin ismi konusunda resmi bir bilgi henüz mevcut değil. Ancak bu cihazın Vivo V21 SE ismiyle Hindistan’da piyasaya sürülebileceği tahmin edilmektedir. Bununla birlikte Vivo V21 SE modeli ile ilgili ortaya çıkan tüm bilgileri bu yazımızda sizlere aktarıyor olacağız.

Yaklaşan akıllı telefon modeli, 1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacak. Ayrıca bu ekranın inç başına piksel yoğunluğu 440ppi değerinde karşımıza çıkacak. Bununla birlikte akıllı telefon Qualcomm’un Snapdragon 720G yonga setinden güç alacak. 8GB RAM’e sahip olan cihazda ayrıca Android 11 işletim sistemi ön yüklü olarak sunulacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz özellikler Play Console’da ortaya çıkan yani doğrulanan özelliklerdir. Bu özellikler dışında henüz ortaya çıkmış herhangi bir resmi bilgi bulunmuyor. Bununla birlikte yine Play Console’da yer alan görsele göre akıllı telefon su damlası çentiğine sahip bir ekran tasarımı ile gelecek.

Bunlara ek olarak Vivo, 27 Nisan’da Malezya’da V21 ve V21e modellerini duyuracağını doğruladı. Bu doğrultuda V21 modelinde OIS destekli 44MP ön kamera bulunacak. Aynı zamanda cihazın arka kısmında yine OIS destekli 64MP ana kamera göreceğiz. Ön kameraya ek olarak bir de çift flaş sunulacak bu noktada. Ayrıca standart Vivo V20 modelinde çift SIM ile 5G desteği mevcut olacaktır.

Hindistan’da tanıtılacak Vivo V21 serisinde üç farklı model yer alacak. Bu modelleri V21, V21 Pro ve V21 SE olarak sıralayabiliriz. Ayrıca standart modelin hem 4G hem de 5G destekli iki farklı versiyonu bulunacak. Henüz bu modellerin lansman tarihi resmi olarak doğrulanmadı. Ancak söylentilere göre Malezya’da tanıtım tarihiyle aynı şekilde Hindistan’da da 27 Nisan’da bir tanıtım etkinliği düzenlenecek.

“Vivo V21 SE Modeli, Google Play Console’da Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir