Apple iPhone 13 Product Red Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

0

Apple, yeni nesil iPhone modellerini yaklaşık 5-6 ay sonra müşterilerin beğenisine sunacak. Buna rağmen iPhone 13 modelleri hakkında söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bununla birlikte Product Red renk düzenine sahip olan Apple iPhone 13 modelinin CAD tabanlı render görüntüleri ortaya çıktı. Söz konusu cihaz hakkında bilinen detayları ve render görüntülerini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Ortaya çıkan render görüntüleri, xleaks7 tarafından hazırlanmıştır. Ayrıca bu görseller Coverpigtou internet sitesi aracılığıyla sızdırılmıştır. Belirttiğimiz gibi bu görsellerde yer alan cihaz Apple’ın son birkaç yıldır iPhone modellerinde sunduğu Product Red rengine sahiptir. Bununla birlikte cihazın genel tasarımının iPhone 12 serisi ile oldukça benzer olduğunu görüyoruz.

Tıpkı iPhone 12 serisindeki modeller gibi bu yeni nesil model de düz kenarlara sahip olacak. Ayrıca ekran tasarımında bir iyileştirme olduğunu görüyoruz. Daha önceki senelerde tanıtılan modellere kıyasla çok daha küçük bir çentik bulunmaktadır. Bu da ekranda kullanılabilecek alanı artırmakla birlikte nispeten daha iyi bir görünüm sunmaktadır.

Bununla birlikte cihazın 146,64×71,5×7,56mm ölçülerinde olduğu belirtiliyor. Bu ölçüler geçen yılki iPhone 12 modeliyle birebir aynı olmasa da oldukça yakındır. Bunlara ek olarak geçen yılki modelden bu seneki modeli ayıracak en büyük değişiklik arka kamera modülündeki tasarımdır. Yukarıda yer alan görselden de görebileceğiniz gibi arkadaki ikili kamera kurulumu çapraz olarak yerleştirilmiştir.

Yeni bir sızıntıya göre iPhone 13 serisindeki tüm cihazlar LTPO ekranlar ile birlikte gelecek. Bununla birlikte cihazların iPhone 12 serisindeki ekran boyutları ile aynı ekran boyutuna sahip olacağı belirtilmektedir. Ayrıca Apple’ın yeni nesil modellerini 700 dolar başlangıç fiyatı ile Ekim ayında tanıtması beklenmektedir.

“Apple iPhone 13 Product Red Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir