Üç Kız Kardeş Dizisinde Önemli Ayrılık! Oyuncunun Veda Edeceği Söyleniyordu Doğru Çıktı!

0

Kanal D dizisi Üç Kız Kardeş’ten ayrılacak oyuncular belli oluyor. Diziye veda etmesi beklenen isim kim? İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Reha Özcan, Veda Yurtsever ve Sanem Ünsal’ın oynadığı dizideki son durum merak edildi. Bir oyuncu, ekranlara erkenden veda edecek. İşte dizide son dakika gelişmesi…

Üç Kız Kardeş’ten Kim Ayrılacak?

Üç Kız Kardeş dizisinden ayrılması beklenen isim İclal Aydın oldu. Nesrin karakterine hayat veren sevilen isim, iddialara göre ayrılık için hazırlıklara başladı bile. Kendisinin diziden ayrılması şok etkisi yaratabilir. Bu doğrultuda bizleri başka nelerin beklediği de yanıt bulacak.

Üç Kız Kardeş’te Olaylar Büyüdü

“Türkan kendini affettirmek için Somer’e giderken Mine de Somer’in Türkan’la ayrılığını fırsat bilerek, Somer’in kaldığı orman evinin yolunu tutar. Dönüş, Derya’yı korumak adına ve Fatih’in kızı için kendini feda etmesi, Fatih’e yeni bir umut ışığı olur. Rüçhan, Nesrinlerin evinde Sevilay ve Mustafa’yı görünce büyük bir şok yaşar.

Türkan Mine’nin, Somer’in karşısına çıkmasına bir anlam veremezken, Mine de Türkan’ı yeniden karşısında görmekten huzursuz olur. Somer’i kızından ayırmadan güvenini kazanmanın yollarını arar. Nesrin’in Sevilay ve Özer konusundaki şüpheleri giderek artar.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir