Turabi Adem Kılıçcı'yı Kafes Maçına Davet Etti! Adem Kılıçcı Kabul Edecek mi?

0

Turabi Çamkıran, Adem Kılıçcı’ya Twitter üzerinden çok sert cümleler yazdı. İfadesinde öyle detaylara yer verdi ki duyanlar ilk başta çok şaşırdı. Çünkü kimse böyle bir açıklama beklemiyordu. Güncel gelişmeler dahilinde kendisinin neler söylediği belli oldu.

Turabi’den Sert Cümleler!

Turabi, zamanında tartıştığı Adem Kılçcı’ya bir anda yükselmeye başladı. Yaptığı açıklamada ise “Tüm hastane masrafların her şeyin bana ait. Zaten gelip seni teke tek her türlü dövecem. Bari bedava olmasın. Beş para etmez korkak, yalancı, düzembaz, kuru sıkı delikanlının tekisin. Bari biraz para edersin sayemde. Dinlene dinlene dövücem seni kafeste.” sözlerine yer verdi. Bu açıklamasından sonra Twitter gündemi bir anda değişti.

Adem Kılıçcı Sessizliğini Korudu

Yıllar sonra kendisine cevap veren Turabi’ye karşın Adem Kılıçcı’nın sessizliğini koruduğu belirtiliyor. Bu nedenle ikilinin arasında herhangi bir görüşme olmayabilir. Ancak yine de Turabi’nin bu ani çıkışı bir süre daha konuşulacağa benziyor. Eğer Adem Kılıçcı bu teklifi kabul eder ise herkes şaşıracak.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir