Behzat Ç. Ekibi Bir Araya Geldi! İlk Bölümü Birlikte İzlediler!

0

Behzat Ç. dizisi için tüm ekibin bir araya gelmesi heyecanlandırdı. Beşiktaş’ta görüşen oyuncu ve yapımcı kadrosu dikkat çekti. Yönetmenin de aralarında olduğu fotoğrafta izleyiciler oldukça heyecanlandı. Dizinin büyük etki yaratacağı düşünülüyor. Bu nedenle dikkatleri üzerine çeken bir yapım olduğunu söyleyebiliriz.

Hatıra Fotoğrafı Çektirdiler

Oyuncular ve yönetmenin hatıra fotoğrafı çektirmesi ise dikkat çekti. Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren, Güven Kıraç, Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu, Gökçe Eyüboğlu ve yönetmen Devrim Yalçın’ın bir araya geldiği görüldü.

Dizi Büyük Ses Getiriyor

Öte yandan Behzat Ç. dizisinin büyük ses getirdiği ve izleyicilerin daha ilk bölümden itibaren severek izledikleri görülüyor. Tanıtım ve fragman videoları da sosyal medyada gündem olmuştu. Dolayısıyla bu gelişme neticesinde son zamanlara damgasını vuran diziyle ilgili çeşitli ifadelere yer verilmekte.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir