Trabzonspor-Basel Maçı İçin Geri Sayım! Tüm Gelirleri Depremzedeler İçin Bağışlanacak!

Tüm gelirlerinin depremzedelere bağışlanacağı Trabzonspor-Basel maçı için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı’nın aldığı kararla bu maç TV8 ekranlarında depremzedeler için yayınlanacak.

 

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı 10 ili etkisi altına alan merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerin ardından deprem bölgelerindeki vatandaşlar için yeni kararını açıkladı. Deprem yardımı için tekrar kolları sıvayan Acun Ilıcalı Trabzonspor- Basel maçının tüm gelirlerini depremzedelere bağışlayacağını açıkladı. Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Trabzonspor- Basel maçını 16 Şubat Perşembe günü TV8’den yayınlayacağız. Reklam gelirleri depremzede vatandaşlarımız için kullanılacaktır” paylaşımı yaptı.

 

Trabzonspor- Basel maçı şifresiz yayınlanacak ve yarın yani 16 Şubat 2023 tarihinde TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir