Teşkilat Dizisinde İzleyicilerin Beklediği Oldu! Oyuncu Ansızın Diziden Gitti!

0

TRT 1 dizisi Teşkilat’ta üzen bir olay yaşandı. Bir süredir ayrılacağı için izleyicileri üzen bir gelişme doğrulandı. Hangi oyuncu ekranlara veda ediyor? İşte sevilen yapımla ilgili merak edilenler ve dahası haberimizde olacak… İşte sevilen yapımdaki son olaya dair bilinmeyenleri açıklıyoruz.

Teşkilat’tan Kim Ayrıldı?

Teşkilat dizisinde Helen karakterine hayat veren güzel oyuncu Seren Deniz Yalçın ekranlara veda ediyor. Oyuncunun ayrılmasıyla birlikte dizide bizleri neler bekliyor olacak? İşte son bölümde yaşananlar…

Teşkilat Son Bölüm Olayları

Gedelli’de bayram hazırlıkları tüm hızıyla sürerken, Münir’in ricası üzerine buna bir de nişan heyecanı eklenir. Herkesin uzun zamandır beklediği nişan yaklaştıkça Ramazan’ın stresi de artmaktadır. Ziyarete gelen akrabalar, hazırlıklar derken nişan telaşı içinde oradan oraya koşturan amcaoğulları, nasıl maceralara sürükleneceklerdir?

Zahide ve Sefer, her geçen gün Emre’ye daha çok alışırken, çocukların da desteğiyle Emre artık iyice aileden biri olmuştur. Bu duruma çok sevinseler de diğer yanda Emre’nin annesini özlediği gerçeği keskin bir bıçak gibi durmaktadır. Sefer, Emre’nin annesini bulmak için harekete geçmek istese de bu, başarıyla sonuçlanan bir arayış olabilecek midir?

Öte yandan miras haklarından vazgeçen Selami, kendisini kapının önünde bulur. Ellerinde valizlerle kapının önüne koyulan Selami ve Keriman’ı nasıl bir süreç beklemektedir? Sıkıntıların ardından gelen Ramazan Bayramı Gedelli’de nasıl gelişmelere vesile olacaktır?”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir